Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

Tradicinio implantavimo specifika

Tradicinio implantavimo specifika

Tradicinio dantų implantavimo esminis skirtumas, palyginus su momentiniu, - kai vietoje prarastų dantų neįmanoma įsriegti dantų implantų iš karto, nes žandikauliui dar būtina dėl įvairių priežasčių kelis mėn. sugyti, nes kito, operatyvesnio, pasirinkimo tiesiog nėra.

Tradicinio dantų implantavimo etapai

  1. Žandikauliui pilnai sugijus, įsriegiami dantų implantai, ant kurių tvirtinami laikini dantukai, savo išvaizda ir funkcijomis praktiškai identiški buvusiems natūraliems dantims.
  2. Dantų implantams pilnai suaugus su žandikaulio kaulu, laikini dantukai pakeičiami į individualiai pagamintus nuolatinius tvirtus keraminius dantis, natūraliai įsikomponuojančius į nuosavų dantų aplinką ir perimančius visas buvusiųjų dantų funkcijas.
Tradicinio implantavimo specifika

Tvirtas laikinas dantukas, prisuktas ant įsriegto danties implanto, patikimai tęsia buvusiojo danties funkcijas, kol sugyja dantenos pjūvis ir gaminamas nuolatinis dantis.

Tradicinio implantavimo specifika

Tradicinis dantų implantavimas taikomas atkurti seniai prarastus dantis, kai žandikaulio kaulas pradėjęs nykti, ir būtina prapjauti dantenas, kad surasti tikslią vietą, kur įsriegti implantą.

Dažniausios tradicinio dantų implantavimo priežastys

Kadangi tradicinis dantų implantavimas galimas tik visiškai sugijus žandikaulio kaului prieš implantavimą, - šiuo atveju tradicinio implantavimo ir kaulo gijimo priežastys būtų tos pačios.

Žandikaulio kaulo priauginimo būdai

Žandikaulio kaulą profesionaliai priauginame dirbtinio kaulo kiekiu arba nuosavo kaulo gabaliuku, paimtu iš to paties paciento arba donoro apatinio žandikaulio. Sudėtingesniais atvejais atliekama sinuso dugno pakėlimo operacija, kuomet į sinuso dugną dedamas dirbtinio kaulo kiekis.

Tradicinio implantavimo specifika
Tradicinio implantavimo specifika

Atkurtas sunykusio apatinio žandikaulio kaulas ir įsriegti dantų implantai

Priauginus kaulą natūralaus arba dirbtinio kaulo kiekiu, tenka kelis mėn. palaukti, kol priaugintas žandikaulis visiškai sugyja, ir galima patikimai įsriegti vieną ar kelis dantų implantus.

Žandikaulio kaulo priauginimas kiekvienu iš minėtų būdų yra labai preciziškas, atsakingas darbas, reikalaujantis ne tik atitinkamos odontologo-implantuotojo specializacijos, bet ir ilgametės praktinės patirties, kurią „Angitia“ klinikos specialistai turi nuo 2001 m. Daugiau apie žandikaulio kaulo priauginimą.