Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

Apie kliniką Angitia

Dantų implantavimas - viena iš daugelio odontologijos klinikos UAB „Angitia“ paslaugų, reikalaujanti specialių žinių, gerų ir teisingų darbo įgūdžių, aukštos kvalifikacijos, daug patirties, išskirtinio kruopštumo, atidumo, preciziškumo, aukštos darbo kultūros ir dantų implantų situacijos rinkoje išmanymo.

Apie kliniką Angitia

Odontologijos klinika UAB „Angitia“ įkurta 1999 m. aukštos kvalifikacijos stomatologų, kurie, sukaupę ilgametę patirtį, beveik visi dirba mūsų įmonėje nuo jos įkūrimo iki šiol. UAB „Angitia“ vizitinė kortelė - aukštos kokybės visos odontologijos paslaugos ir stabilumas: tas pats įmonės pavadinimas, logotipas, įmonės vadovas ir po 17 metų pirmą kartą pakeistas veiklos adresas - 2016 m. lapkričio mėn. klinika persikėlė iš Kauno Rotušės a. 23 į Savanorių pr. 273, Kaunas.

Tai rodo atsakingą kolektyvo požiūrį į savo darbą ir pacientų sveikatą, kas šioje srityje išskirtinai svarbu. Ilgalaikės dantų gydymo garantijos, stabilus kolektyvas, ilgametė gydytojų odontologų patirtis ir kompetencija, nuolatinis kvalifikacijos kėlimas ir odontologijos naujienų bei pažangių naujausiųjų dantų gydymo technologijų ir metodų praktinis taikymas - svarbus odontologijos klinikos „Angitia“ ir jos patyrusių odontologų kolektyvo patikimumo požymis: kur stabilumas, ten kokybė, garantijos ir pacientų psichologinis saugumas.

Dantų implantavimą pradėjome 2001 metais. Tuomet dar nebuvo Nobel Biocare atstovybės Lietuvoje, ir taip reikalingos dantų implantavimo patirties įgijome su kitų gamintojų dantų implantais:

Šiuos dantų implantus atskirais atvejais galime naudoti iki šiol.

Unikali ON1 atraminė sistema

Unikali ON1 atraminė sistema, apsauganti dantenas nuo galimo sudirginimo danties implantavimo metu.

Odontologijos klinikos „Angitia“ specialistai tobulėja kartu su naujausiomis technologijomis, pritaikydami jas savo pacientams. Per visus 23 „Angitia“ klinikos darbo metus klinikos vadovas ir pagrindinis daktaras Mindaugas Gaučys nuolat kviečiamas į naujausiųjų dantų gydymo medžiagų ir metodikų pasaulines prezentacijas, seminarus bei kursus. Paminėtina, kad daktaras kviečiamas dažnai su pirmąja pasaulio odontologų grupe, formuojama iš patyrusiųjų odontologų, pasiekusiųjų savo darbe puikių dantų gydymo bei aukštus standartus atitinkančių dantų atkūrimo rezultatų.

Odontologijos klinikos „Angitia“ specialistai tobulėja kartu su naujausiomis technologijomis
Odontologijos klinikos „Angitia“ specialistai tobulėja kartu su naujausiomis technologijomis

Vertas odontologų bei pacientų dėmesio yra 2017 m. spalio 21 d. seminaras Frankfurte prie Maino, skirtas pirmiesiems 50-čiai pasaulio odontologų, kurių sąraše - ir klinikos „Angitia“ vadovo pavardė. Seminaro dalyviams, sėkmingai atsiskaičiusiems už teorinę bei praktinę kursų dalis, buvo įteikti sertifikatai, leidžiantys dirbti su unikalia naujausia patentuota „Trefoil“ sistema – atkurti apatinio bedančio žandikaulio nuolatinius dantis ant 3-jų implantų per vieną dieną už beveik dvigubai žemesnę kainą nei ligšioliniais metodais.

Jeigu Jums svarbūs Jūsų dantys ir siekiate kuo ilgiau juos išsaugoti su kokybiško dantų gydymo ilgalaikėmis garantijomis arba - jau prarastus dantis apsisprendėte pakeisti dantų implantais su viso gyvenimo garantija, - esate laukiami odontologijos klinikoje „Angitia“. Palanku, kad dantis implantuojame ir išsimokėtinai.