Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

All-on-4 (visi ant 4-ių) metodika

All-on-4 dantų implantų protezų metodika (anglų k. - visi ant keturių) yra Nobel Biocare Services AG registruotas prekės ženklas. Tai unikali, visiškai pasiteisinusi ir sparčiai išpopuliarėjusi bedančio žandikaulio dantų implantavimo metodika, taupanti pacientų pinigus ir brangų laiką.

All-on-4 (visi ant 4-ių) metodika

Laikinas dantų lankas.

All-on-4 (visi ant 4-ių) metodika

Dantų lanko tvirtinimas ant implantų.

All-on-4 protezavimo metodas palankus tuo, kad vietoje įprastų viso žandikaulio 6 - 8 dantų implantų įsukami tik 4 (keturi), ant kurių tvirtinami 10-12 laikinų dantukų. Laikini dantys yra labai tvirti ir dėl įvairių priežasčių arba - kol sutaupoma pinigų nuolatiniams dantims, - jais galima naudotis kelis metus.

All-on-4 (visi ant 4-ių) metodika

Viršutinio ir apatinio žandikaulio dantų implantai „Visi ant 4“ (All-on-4).

Po 6 mėn. laikini dantukai keičiami individualiai pagamintais tvirtais estetiškais nuolatiniais keraminiais dantimis su viso likusiojo gyvenimo dantų implantų garantija.

Nuolatiniai dantys pagal tvirtinimo ant implantų būdą gali būti

Patyręs „Angitia“ klinikos odontologas implantuotojas, sėkmingai implantuojantis dantis nuo 2001 m., kruopščiai įvertina konkrečią paciento ir jo burnos situaciją ir aptaria dantų protezų tvirtinimo ant implantų galimus sprendimus.

All-on-4 (visi ant 4-ių) metodika

Ši unikali All-on-4 dantų protezų implantavimo metodika ženkliai sutrumpina procedūros trukmę ir sumažina kainą. Kadangi implantai sriegiami ir laikinas dantų lankas tvirtinamas vieno apsilankymo pas odontologą metu, šį metodą sąlyginai galima pavadinti momentiniu implantavimu. Šio dantų implantavimo metodo pavadinimas „visi ant keturių“ suvokiamas kaip „visi vieno žandikaulio dantys ant keturių dantų implantų“. Nes vietoje 10-12 dantų implantų, standartiškai sriegiamų bedančiame žandikaulyje po kiekvienu dirbtiniu dantimi, užtenka ir 4 (keturių) implantų, ant kurių tvirtinamas dantų tiltas. Suprantama, tai ženkliai sumažina kainą.

Paminėtina, kad All-on-4 metodui praktiškai niekada nepritrūksta žandikaulio kaulo, kurį, - prieš implantuojant įprastais būdais, - tektų ilgai ir sudėtingai priauginti ir, suprantama, daugiau kainuotų.

Kartais ši All-on-4 metodika apjungiama su ilgaisiais viršutinio žandikaulio implantais Zygoma ir sudaromas ypatingai tvirtas nuolatinių protezų karkasas. Ši metodika leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo operacijų pakeliant sinuso dugną, taip sumažinanti chirurginių intervencijų skaičių, gydymo kainą ir laiką.

Dirbtiniai dantų tiltai ant implantų - tikras atradimas patyrusiems „tradicinių“ dantų protezų (nakčiai išimamų į vandens stiklinę) nepatogumus: gomurio trynimas, slankiojimas burnoje visomis kryptimis, papildomos kaskart naudojamos fiksuojančios priemonės, kartais neapsaugančios net nuo protezų iškritimo iš burnos, ir panašiai. Apie plokštelinių dantų protezų sukeliamus galimus nepatogumus kelionėje ar svečiuose nereikia nė kalbėti: juos patyrę žino, o nepatyrusiems - galima tik įsivaizduoti.