Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

Dantų implantavimas Nobel Biocare

Visame pasaulyje žinomi išskirtinės kokybės Nobel Biocare dantų implantai ir unikali ištobulinta patentuota implantavimo metodika kartu su Kauno klinikos Angitia specialistų ilgamete patirtimi užtikrina aukštą dantų implantavimo kokybę ir sėkmę.

Dantų implantai ir implantavimas - tikras perversmas odontologijoje ir praradusiųjų dantis bet kurio amžiaus žmonių gyvenime, atvėręs plačias galimybes atkurti prarastus dantis su oficialia garantija jais naudotis ir džiaugtis visą gyvenimą.

Dantų implantavimas Nobel Biocare

Tokią viso gyvenimo dantų implantų garantiją šiandien suteikia kiekvienam pacientui Nobel Biocare ženklo dantų implantai. Garantija galioja apie 70-ies pasaulio šalių odontologijos klinikose, atstovaujančiose Nobel Biocare gamintojui. Kauno odontologijos klinika „Angitia“ su vienais tobuliausių pasaulyje Nobel Biocare dantų implantais dirba nuo 2002 m. ir yra sukaupusi vertingą implantavimo patirtį, garantuojančią sėkmę.

Dantų implantavimas Nobel Biocare
Dantų implantavimas Nobel Biocare

Kuo mes taptume be dantų? Tikriausiai, daugeliu gyvenimo atvejų nedrįstančiais net prasižioti nepatraukliais bedančiais. Prarasti dantys, ypač priekiniai, gali tapti visaverčio gyvenimo stabdžiu. Pvz., nors oficialiai tai neskelbiama, tačiau „ir taip aišku“, kad dažnas darbdavys visada teiks pirmenybę darbuotojui su dantimis, nei be dantų; ypatingai paslaugų srityje, kur intensyviai bendraujama kolektyve ir su įmonės klientais. O kur dar dantų praradimo pasekmės pačiam organizmui, apie kurias žmogus dažniausiai nepagalvoja, kol jų nepatiria.

Implantuoti prarastus nuolatinius dantis rekomenduojame nuo 18 metų, kai dantys ir žandikauliai praktiškai nustoja augti ir stabilizuojasi jų dydis. Įsriegus danties implantą anksčiau, - tikėtina, kad nuosavi dantys per eilę metų dar augs, ir dantis ant implanto atrodys mažesnis kitų dantų atžvilgiu; jei žandikaulis paaugs į ilgį, - abipus danties implanto atsiras didesni tarpai. Tačiau tai nereiškia, kad dantų implantavimas ankstyvoje jaunystėje apskritai negalimas: implantuoti dantis tikslinga, jei vėliau, paaugus nuosaviems dantims, implantuotą dantį numatyta pakeisti į tokio paties dydžio, kaip visi kiti dantys. Arba yra laikini implantai, kurie reikalingi dantų tiesinimo procedūrai breketų pagalba.

Dantų implantavimas Nobel Biocare

Dantų implantavimo epochos pradžią žymi 1952-ieji metai, siejami su švedų mokslininko Per-Ingvaro Branemarko atradimu, kad titano techninės savybės leidžia jį įsriegti į žandikaulio kaulą vietoje prarasto danties šaknies ir tvirtinti prie jo dirbtinį keraminį dantį vietoje prarasto natūralaus danties.

Prireikė dar 11 metų, kol 1965-aisais tas pats mokslininkas savo atradimą realizavo praktiškai, įsriegęs pirmąjį titano danties implantą pirmajam pacientui pasaulyje; pacientas Gösta Larssonas tuo danties implantu naudojosi visą likusįjį savo gyvenimą daugiau nei 40 metų, iki 2006 m. Šis unikalus tuometinis atvejis, - kai žmogaus organizmas, linkęs atmesti metalo svetimkūnius, tačiau išskirtinių savybių tvirtą ir lengvą titaną priima tarsi nuosavą kūno dalį ir su ja suauga, - papildė odontologijos terminų žodyną nauja sąvoka osteointegracija, arba kaulo susijungimu.

Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ specialistai vartoja šią terminologiją nuo 2001 m. kaip neatsiejamą kasdienio savo žodyno dalį, aptardami sėkmingai atliktas dantų implantavimo procedūras ir sugrąžinę savo pacientams gyvenimo džiaugsmą.