Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

Vieno - kelių dantų implantavimas

Priklausomai nuo konkrečių aplinkybių, tiek vieno, tiek kelių dantų implantavimas kokybiškais Nobel Biocare dantų implantais gali būti momentinis, atraumatinis, tradicinis bei atraumatinis-tradicinis. Visais atvejais - tai identiškai atkurtas prarastas vienas ar keli dantys su CAD/CAM gamykloje preciziškai, pagal individualų užsakymą, pagamintomis keraminėmis karūnėlėmis, arba vainikėliais.

Vieno - kelių dantų implantavimas

Atkurti nauji estetiški, kokybiški ir naudojami pagal paskirtį Nobel Biocare dantų implantai tarnauja visą likusįjį jų savininko gyvenimą kaip tikri nuosavi nuolatiniai dantys, kuriuos gamta dovanoja vieną kartą. Paminėtina, kad dantų implantų garantiją visam gyvenimui suteikia ne kiekvienas gamintojas, todėl apsisprendusiems implantuoti dantis, į šia aplinkybę ir kitus dantų implantų pasirinkimo kriterijus verta atkreipti dėmesį.

Vieno ir kelių implantuojamų dantų kokybė ta pati

Vieno - kelių dantų implantavimas

Kelis prarastus dantis palankiau implantuoti vienu metu

Prarasti keli dantys sukelia daugiau ir rimtesnių sveikatos bei socialinių problemų, nei vienas prarastas dantis. Pvz.: veido deformacija, raukšlės, žandikaulio kaulo nykimas, kramtymo funkcijos silpnėjimas, ir dėl to - nevisavertė mityba bei virškinamojo trakto sutrikimai.

Laiku įtvirtinti Nobel biocare dantų implantai su keraminiu tiltu nuo šių problemų apsaugo arba jas atitaiso; jei atitaisyti neįmanoma, - ženkliai sušvelnina. Visada pagal galimybes mažiau nepalanku sau padėti nors vėliau, nei niekada.

Kelių prarastų dantų implantavimui pagal situaciją taikomi tie patys metodai, kaip ir vieno danties implantui. Skirtumas tik toks, kad vietoje vieno danties keraminės karūnėlės tvirtinamas dantų tiltas, jei implantuojami dantys yra prarasti vienas šalia kito; jei pavieniai, - ženkliai sutaupomas laikas ir, kaip jau minėta, taikoma gamintojo nuolaida.