Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

Ilgieji implantai – puikus išradimas

Ilgieji implantai – puikus išradimas

Ilgieji, arba skruostikauliniai, dantų implantai Zygoma yra unikalus ir patentuotas Nobel Biocare išradimas, pirmą kartą pritaikytas 1990 m. Švedijoje.

Tai nuostabus vienos dienos trukmės sprendimas, pakeitęs sunykusio žandikaulio kaulo sudėtingą priauginimą nuosavu, donoro arba dirbtinio kaulo pakaitalu su būtina specialia gijimo priežiūra per visą 6 - 10 mėn. gijimo laikotarpį.

Skruostikauliniai dantų implantai Zygoma sėkmingai realizavo viso pasaulio odontologų, dirbančių su Nobel Biocare dantų implantais, lūkesčius ir visiškai išpildė milijonų jų pacientų svajones.

Ilgieji skruostikauliniai dantų implantai ženkliai supaprastino dantų implantavimo galimybes viršutiniame nykstančiame žandikaulyje ir šimtus kartų sutrumpino procedūros trukmę: ilguosius dantų implantus galima sriegti per vieną dieną be sudėtingos kaulo priauginimo operacijos ir ne mažiau pusės metų trunkančio kaulo gijimo.

Ilgųjų dantų implantų Zygoma metodiką prarastų dantų atkūrimui labai siaurame viršutiniame žandikaulyje taiko apie 30 odontologijos klinikų Europoje, įskaičius. 3 (tris) Lietuvoje, kurių viena - UAB „Angitia“ (2017 m. duomenys).

Ilgieji dantų implantai Zygoma - svarbus visapusiškas privalumas, palyginus su tradiciniu žandikaulio kaulo priauginimu. Sumažėjus viršutiniam žandikauliui tiek, kad nelieka vietos, kur įsukti implantus, - ilgieji dantų implantai sriegiami į skruostikaulius. Ši procedūra atliekama vieno apsilankymo pas odontologą metu, ir tai - puikus sprendimas, palyginus su 6-10 mėn. trukmės kaulo priauginimo procedūra.

Ilgieji implantai – puikus išradimas

Bedantis žandikaulis su nykstančiu kaulu ir dviem dantų implantais dar nesunykusiame fragmente.

Ilgieji implantai – puikus išradimas

Ilgųjų įstrižų dantų implantų derinys su trumpaisiais implantais.

Žandikaulio kaulo nykimo galimos priežastys

Ilgieji dantų implantai Zygoma tvirtinami veido skruostikauliuose dažniausiai praradusiems visus arba beveik visus viršutinius dantis, o ypač - kai viršutinis žandikaulio kaulas sunykęs taip, kad nėra kur įsriegti dantų implantų į žandikaulį.