Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

Implantavimo trukmė, kainodara

Patraukli šypsena, - neatsiejama gyvenimo kokybės sąlyga, - neįmanoma be sveikų dantų, juo labiau - be jokių dantų.

Dantų implantavimo šiuolaikinės Nobel Biocare technologijos leidžia implantuoti ir atkurti tiek dantų, kiek jų trūksta, t. y. - nuo vieno prarastojo danties iki absoliučiai visų.

Implantavimo trukmė, kainodara

Implantais atkuriamų dantų kiekis praktiškai neįtakoja implantavimo trukmės, palyginus su vienu implantuojamu dantimi ir vienu metu implantuoti kelis dantis dažniausiai kainuoja santykinai mažiau, nei po vieną dantį.

Jei implantuojami keli prarasti dantys iš eilės, jų kaina nedauginama aritmetiškai, nes dantų implantai nebūtinai sriegiami po kiekvienu dantimi. Kelių dantų karūnėlės gali būti sujungiamos į dirbtinį dantų tiltelį, kurį galima tvirtinti prie mažesnio dantų implantų kiekio.

Jei implantuojami pavieniai dantys, - dantų implantą tenka sriegti vietoje kiekvieno prarasto danties šaknies, tačiau implantuojant vienu metu, nuo dantų implantų kiekio taikoma nuolaida.

Implantavimo trukmė, kainodara

Nobel Procera 3-jų dantų tiltas ant 2-jų implantų. Tai išskirtinio patvarumo monolitiniai dantų vainikėliai, kurių bazinė dalis, pagrindas ir apdaila, - viskas viename.

Implantavimo trukmė, kainodara

Prarastus kelis pavienius dantis palankiau implantuoti vienu metu dėl eilės priežasčių, o ypač - kainos ir laiko atžvilgiu.

Nors atkurti kelis dantis vienu metu yra palankiau  ne tik santykinai dėl kainos bet ir kitų priežasčių, tačiau nesiūlome laukti, kol gendantys dantys visi iškris ar nesugydomai suges ir kreiptis į odontologą tuomet, kai beliks nepagydomus dantų likučius tik pašalinti ir pasiūlyti kuo daugiau implantų sąlyginai mažesne kiekvieno implanto kaina.

Palankiausia ir, suprantama, pigiausia, dažniau apsilankyti pas dantų gydytoją ir savo dantis išsaugoti taip, kad dantų implantų nereikėtų.