Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

Dantų atkūrimas skaitmeniniu būdu

UAB „Angitia“ odontologai dar mena tuos laikus, kai individualūs dirbtiniai dantys būdavo nukalami specialiu plaktuku. Šiandien, skaitmeninių technologijų amžiuje, tokie buvę dantų atkūrimo metodai gali atrodyti tarsi archeologinių kasinėjimų atradimai.

Dantų implantavimas yra moksliškai ištirtas, ilgalaikis dantų atkūrimo sprendimas, skaitmeninių technologijų dėka praplečiantis dantų atkūrimo estetinių galimybių kokybę ir taikomų šiuolaikinių individualių gydymo metodų kiekybę.

Kompiuterinis modeliavimas

Šiuolaikinės dantų implantų gamybos technologijos leidžia atkurti prarastus dantis praktiškai identiškos išvaizdos buvusiems, nes implantuoti dantys nesiskiria nuo buvusiųjų savo dydžiu, spalva ir forma. Kadangi dantų implanto struktūra su pritvirtintu patvariu dirbtiniu dantimi iš esmės atitinka natūralaus danties šaknies ir vainikėlio struktūrą, - dantų implantai su danties vainikėliais visiškai pakeičia danties šaknį ir perima bei tęsia visas buvusias dantų funkcijas, kurių svarbiausia – maisto kramtymas.

Nobel Biocare sukurta Nobel Guide metodika

Nobel Biocare sukurta kompiuterinė dantų implantų projektavimo programa dar vadinama NobelGuide metodika. Šios metodikos pagalba galima labai tiksliai suprojektuoti ir pagaminti ir laikinus, ir nuolatinius dantis po pirminės odontologo apžiūros, todėl visa dantų implantavimo procedūra sutrumpėja kelis kartus.

Kompiuterinis modeliavimas

Dantų implantų projektavimas NobelGuide kompiuterine programa yra individualus kiekvienam pacientui ir ypač taikytinas sunykus žandikaulio kaului.

Šios programos pagalba sumodeliuojamas trimatis žandikaulio, dantenų ir būsimųjų dantų bendras struktūrinis vaizdas.

Po to paciento duomenys siunčiami į Švediją, kur NobelGuide programa parengia dantų implantavimo individualų praktinį vadovą (gidą), ir odontologas gauna implantavimo procedūros visų etapų detalią instrukciją, kada, ką ir kaip reikia atlikti.

Tačiau net pati tobuliausia programa neužtikrins palankaus implantavimo rezultato be aukštos odontologo kvalifikacijos ir patyrusių rankų.

Klinikos „Angitia“ atkuriamų dantų kompiuterinis modeliavimas

UAB „Angitia“ odontologai kompiuterinio planavimo pagalba kruopščiai išmatuoja žandikaulio tūrį, ilgį, aukštį, įvertina žandikaulio kaulo būklę, parenka konkrečiam pacientui tinkamiausius dantų implantus su dirbtinių keraminių dantų karūnėlėmis ir sumodeliuoja konkretų rezultatą, kurį sėkmingai realizuoja ir be Švedijoje parengto gido. Rezultatas tas pats, tik sumažėja kaina. Paciento valia rinktis.

Tikslus kompiuterinis trimatis žandikaulio su būsimaisiais dantimis individualus projektavimas ir aukšta odontologijos klinikos „Angitia“ specialistų kompetencija bei ilgametė patirtis užtikrina kiekvienam mūsų pacientui gražius ir tvirtus atkurtus dantis su viso tolesnio gyvenimo garantija.