Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

Kiti „Trefoil“ pranašumai

Apatinio bedančio žandikaulio implantavimas „Trefoil“ sistema ant trijų implantų - tikras atkuriamosios implantologijos šuolis, atvėręs naujas galimybes daugybei žmonių džiaugtis atkurtais dantimis.

Kiti „Trefoil“ pranašumai

Tvirta, patvari, patikima ir saugi sertifikuota „Trefoil“ apatinio bedančio žandikaulio implantavimo ant 3-jų implantų metodika garantuoja viso gyvenimo kokybę ir ženkliai taupo paciento pinigus bei laiką. Tai nėra tik skambi frazė, nes „Trefoil“ sistema – tai dar visai neseniai buvusi daugelio pacientų ir odontologų svajonė, o šiandien – jau realūs faktai.

Kiti „Trefoil“ pranašumai

Nobel Biocare gamintojas suteikia „Trefoil“ sistemai viso gyvenimo dantų implantų garantiją, kaip ir visiems kitiems šio ženklo implantams. Pvz., panaudojus dantis ne pagal paskirtį , - dirbtiniai dantys yra tvirti ir nejautrūs, - arba traumos atveju pagalba bus suteikta 70-yje šalių, kuriose yra Nobel Biocare atstovybės.

„Trefoil“ sistemos jungties ir sijos fragmentas

„Trefoil“ sistemos jungties ir sijos fragmentas.

Kiekvienoje šalyje su Nobel Biocare ženklo implantais dažniausiai dirba daugiau, nei viena odontologijos klinika. Todėl yra didelė tikimybė, kad keliaujantiems po pasaulį odontologo pagalba bus suteikta čia pat, netoliese. Tokią pagalbą galima lengvai pasiekti visiems dantų implantams.

Tačiau turinčiųjų teisę dirbti su „Trefoil“ sistema iki 2017 m. sausio 01 d. sertifikuota tik 50 viso pasaulio odontologų- implantologų.

Tad klinikos „Angitia“ pacientai, apsisprendę implantuoti apatinio bedančio žandikaulio dantis „Trefoil“ sistema, bus informuoti, jų pačių prašymu, ar dominančioje šalyje yra sertifikuotas implantologas ir kokioje klinikoje.

Paminėtina, kad galimybės dirbti su „Trefoil“ sertifikavimo seminarai bus rengiami ir vėliau, todėl galinčiųjų su šia sistema dirbti specialistų pasaulyje tik daugės.

Dantis praradusiems ar prarandantiems pacientams išimami dantų protezai gali būti dar pigesni už fiksuotus protezus. Tačiau daugelis pacientų renkasi būtent fiksuojamus dantų protezus, ženkliai pagerinančius gyvenimo kokybę. Kaip rodo tyrimas, - pacientai, turintys išimamus dantų protezus, jais nėra labai patenkinti, palyginus su pacientais, naudojančius fiksuotus dantų protezus ant dantų implantų.

Pagrindiniai fiksuotų dirbtinių dantų ant implantų pranašumai, palyginus su išimamais dantų protezais, yra akivaizdūs:

Daugiau informacijos apie „Trefoil“ naujovės revoliucinį perversmą dantų implantologijoje 2017 m. lapkričio 16 d. ir spalio 31 d. straipsniuose.