Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

Garantijos Lietuvoje ir užsienyje

Nobel Biocare danties implanto garantija suteikiama visam gyvenimui ir galioja apie 70-ies pasaulio šalių bet kurioje odontologijos klinikoje, dirbančioje su šio ženklo dantų implantais. Bet kurios šalies bet kuri odontologijos klinika, jų tarpe ir UAB „Angitia“, implantavusi dantis, išduoda pacientui garantinę Nobel Biocare dantų implanto kortelę, galiojančią visose pasaulio odontologijos klinikose, atstovaujančiose Nobel Biocare ženklui.

Kiekvienoje iš 70-ies pasaulio šalių yra daugiau, nei po vieną Nobel Biocare odontologijos kliniką, tad reikštų, kad į odontologijos klinikas - Nobel Biocare implantų atstoves galima kreiptis beveik visų pasaulio šalių visuose stambesniuose miestuose.

Garantijos Lietuvoje ir užsienyje

Tai labai patogi aplinkybė keliaujantiems arba su implantuotais dantimis išvykusiems gyventi į kitą pasaulio šalį ir patyrus netikėtumų, pvz., žandikaulio su implantuotais dantimis traumą, panaudojus dirbtinius dantis ne pagal paskirtį ar pan.; tokiais atvejais bus suteikta pagalba bet kurios šalies bet kurioje Nobel Biocare atstovybėje.

Garantijos Lietuvoje ir užsienyje

Įsidėmėtina, kad odontologijos klinikos kartu su to gamintojo dantų implantais naudoja ir visus reikalingus dantų implantavimui to paties gamintojo įrankius. Tai reikštų, kad galimai prireikus danties implantui garantinio taisymo, padėti galėtų tik odontologai, dirbantys būtent su to paties ženklo dantų implantais.

Garantijos Lietuvoje ir užsienyje

Kito ženklo dantų implantų gamintojo netiks nei įrankiai, nei jokios kitos danties implanto dalys.

Jeigu nepavyktų rasti odontologo, dirbančio su turimo ženklo dantų implantais (pvz., įmonė gamintoja jau neegzistuojanti), - esamą dantų implantą, suaugusį su žandikaulio kaulu, tektų „drastiškai“ išrauti ir sriegti kito gamintojo implantą.

Aišku, tai kainuoja, nukenčia žandikaulio kaulas ir, švelniai tariant, situacija sukelia nemažą diskomfortą. Todėl ypatingai svarbu įsitikinti tiek įmonės gamintojos, tiek atstovaujančios tam ženklui odontologijos klinikos patikimumu.

Dantų implantus tikslinga rinktis tik ilgalaikės, stabiliai dirbančios ir žinomo pasaulyje ženklo įmonės gamintojos. Būtent šiuos kriterijus atitinka Nobel Biocare dantų implantų ženklas, garsėjantis savo žinomumu, dantų implantų visų dalių aukšta kokybe, naujais originaliais išradimais ir sukurtomis patentuotomis implantavimo metodikomis.

Nepriklausomai nuo amžiaus, kuriame dantų implantai įsriegti, Nobel Biocare dantų implantų garantija suteikiama visam paciento gyvenimui ir galioja apie 70-ies pasaulio šalių odontologijos klinikose, dirbančioje su Nobel Biocare dantų implantais. Tai iškalbingas faktas galvojantiems apie prarasto vieno ar kelių dantų implantavimą.