Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

Viso žandikaulio dantų atkūrimas

Odontologijos klinika Kaune „Angitia“, profesionaliai įvaldžiusi šiuolaikinės odontologijos technologijas, naudoja įvairius bedančių žandikaulių atkūrimo būdus, labiausiai tinkančius konkretaus paciento burnos situacijai. Kokį metodą pasirinkti, aptariame su pacientu, įvertinę žandikaulio kiekį, paciento amžių ir kitas aplinkybes.

Atkurti viso žandikaulio lanko prarastus dantis galima:

Bedančio žandikaulio implantavimas

Viso žandikaulio dantų atkūrimas

Apatinio žandikaulio sija sujungiami implantai – išskirtinai tvirtas implantų tvirtinimo būdas.

Viso žandikaulio dantų atkūrimas

Unikalus patentuotas Nobel Biocare metodas „Visi ant 4“ (All-oon-4) – puikus ir sąlyginai nebrangus bedančio žandikaulio dantų atkūrimo būdas.

 „Nobel Biocare“ rekomenduojamų dantų atkūrimo metodų sėkmę patvirtina konkretūs mūsų pacientai, šiandien besidžiaugiantys plačia šypsena ir nauja gyvenimo kokybe. Nuotraukos ir atsiliepimai skelbiami su pacientų sutikimu.

Viso žandikaulio dantų atkūrimas
Viso žandikaulio dantų atkūrimas

Prarasti ir atkurti dantys ženkliai įtakoja gyvenimo kokybę ir būklę.

Ši jauna 33 metu moteris iš Šilutės buvo priversta burną nuolat prisidengti rankomis, negalėjo rasti darbo. Jos šypsena buvo atkurta „Nobel Biocare“ patentuotos unikalios All-on-4 metodikos ir kokybiškų dantų implantų dėka. Moters šypsena buvo atkurta sudėjus viršutiniame žandikaulyje 4 implantus ir ant jų iš karto pritvirtinus nenuimamus, gražius tvirtus natūraliai atrodančius laikinus dantis, kurie po kelių mėnesių buvo pakeisti nuolatiniais dantimis. Šiandien moters artimieji ir kolegos negali atsistebėti jos išvaizdos pokyčiais , visiškai pakeitusiais moters gyvenimą.

Moters citata: „Nebesigėdiju juoktis ir atvirai bendrauti, daug labiau pasitikiu savimi ir dažnai žvilgčioju į veidrodį – vis negaliu atsidžiaugti ne tik savo naujais lygiais ir gražiais dantimis, bet ir tuo, kad atrodau gerokai jaunesnė. Net sunku patikėti, kad vos prieš keletą mėnesių man teko rausti iš gėdos dėl savo bedantės burnos“.

Viso žandikaulio dantų atkūrimas
Viso žandikaulio dantų atkūrimas

Burnos situacija prieš dantų implantavimą kairėje ir po implantavimo dešinėje.

Šios moters dantys buvo praradę spalvą ir tvirtumą. Po 6 val. trukusios implantavimo operacijos moteris išėjo su patraukliai atrodančiais estetiniais dantų tiltais, pritvirtintais kiekviename žandikaulyje ant 6 implantų.

Konkrečiu atveju galima sriegti ne tik keturis dantų implantus, bet ir penkis arba šešis. Kuo daugiau implantų, tuo labiau žandikaulio kaulas bus apsaugotas nuo sunykimo.

Tradicinių protezų tvirtinimas ant implantų

Tradiciniai, arba plokšteliniai, dantų protezai sugrąžina didesnę dalį prarastų dantų funkcijų , tačiau įprasti tvirtinimo būdai neužtikrina ilgalaikio jų stabilumo. Tačiau plokštelinių dantų protezų kasdienės problemos išnyksta, pritvirtinus juos ant dviejų implantų. Lengvai nuimamus dantų protezus patogu išvalyti ir vėl nesudėtingai užsidėjus pačiam jų savininkui ant implantų, užmiršti „dantų stiklinėje“ visus nepatogumus.

Viso žandikaulio dantų atkūrimas

Apatinio žandikaulio plokštelinis dantų protezas ant implantų - tvirtas ir patikimas protezų fiksavimo būdas.

Viso žandikaulio dantų atkūrimas

Lengvai nuimamus, tačiau tvirtai fiksuojamus plokštelinius dantų protezus ant implantų visada patogu išvalyti ir pagal poreikį vėl užsidėti.

Jei atkuriami dantys prarasti seniai ir nelikę jų pavyzdžio, - dirbtinės dantų karūnėlės, arba vainikėliai, gaminami ir taikomi prie esamų dantų individualios išvaizdos, – jų dydžio ir formos.

Trūkstami dantys modeliuojami skaitmeninių odontologijos technologijų pagalba ir gali būti pagaminti labiau estetiški, nei ligšioliniai, ir labiau atitinkantys konkretaus žmogaus veido bei žandikaulių formą bei lūpų liniją.