Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

Patirtis, komfortas, operatyvumas

Pacientų patogumui, mūsų klinikoje galima implantuoti dantis išsimokėtinai, o senjorų ir pacientų iki 18 m. amžiaus atkuriamų dantų kainos dalį kompensuoja Kauno m. teritorinė ligonių kasa, nes UAB „Angitia“ sudariusi su šia kasa kompensavimo sutartį.

Dantų implantavimas yra labai atsakingas pasirinkimas, susietas su žmogaus sveikata. Norėtume atkreipti dėmesį, kad šiais laikais eilės sričių produktai ir paslaugos nėra vien tik aukštos kokybės, tad ne išimtis ir odontologija su pačiais dantų implantais ir implantavimu. „Angitia“ klinikos pacientams visada išaiškiname, už kokią kokybę moka ir kas bus atlikta.

Patirtis, komfortas, operatyvumas

1. Danties implanto sraigtelis.
2. Danties implanto vainikėlis.
3. Danties vainikėlio atrama.
4. Atramos jungiamoji dalis.

Patirtis, komfortas, operatyvumas

Rankoje ir burnos makete – mažytis danties implanto sraigtelis, įsukamas į žandikaulio kaulą buvusiojo danties šaknies vietoje ir šio sraigtelio nesimato. Ant sraigtelio viršaus pritvirtinamas labai patvarus ir tvirtas estetiškas danties vainikėlis.

Odontologijos klinikos dantų implantavimo patirtis

Kokybiškam ir sėkmingam dantų implantavimo rezultatui yra labai svarbi implantuojančiojo odontologo patirtis. Todėl tikslinga pasidomėti, kiek metų Jūsų pasirinktai odontologijos klinikai apskritai, nuo kurių metų ir su kokio gamintojo dantų implantais dirba odontologijos klinika ir odontologas - implantuotojas; kiek metų egzistuoja dantų implantų gamintojo įmonė. Tik įsitikinę odontologijos klinikos paslaugų kokybe ir dantų implantų gamintojo patikimumu galėsite džiaugtis neįkainojama vertybe – sugrąžintais dantimis. Tokią pasirinkimo sėkmę užtikrina Kauno odontologijos klinika „Angitia“.

Patirtis, komfortas, operatyvumas

Odontologijos klinika UAB „Angitia“

Patirtis, komfortas, operatyvumas

Dantų implantavimo procedūra nesukelia diskomforto

Jeigu Jums svarbūs Jūsų dantys ir siekiate kuo ilgiau juos išsaugoti su kokybiško gydymo ilgalaikėmis garantijomis arba - jau prarastus dantis apsisprendėte pakeisti dantų implantais su viso gyvenimo garantijomis, - esate laukiami Kauno odontologijos klinikoje „Angitia“.

Dantų implantavimo galimi apribojimai

Jeigu yra pakankamai žandikaulio kaulo, dantų implantavimas puikiai tinka daugeliui pacientų kaip idealus dantų atkūrimo sprendimas, nes chirurginė dantų implantavimo procedūra yra visiškai minimali ir prognozuojama. Tačiau atskirais atvejais prieš dantų implantavimą reikalinga papildoma odontologo konsultacija bei tyrimai, jeigu:

Dantų implantavimo operatyvumas

Nobel Biocare dantų implantavimui daugeliu atveju užtenka dviejų apsilankymų pas odontologą:

  1. Įsriegiami dantų implantai ir uždedamas laikinas dantukas.
  2. Vietoje laikinų dantų tvirtinami nuolatiniai keraminiai, konkrečiai burnos ertmei pagaminti balti ir gražūs dantys, nesiskiriantys savo išvaizda nuo aplinkinių dantų