Odontologijos klinika Angitia

Dantų implantai

Dantų protezavimas

6–8 val. procedūra už žemesnę kainą

2017 m. spalio mėn. Frankfurte prie Maino vykusiame seminare buvo paties gamintojo oficialiai pristatyta apatinio bedančio žandikaulio implantavimo ant 3-jų implantų unikali sistema „Trefoil“. Tarp penkiasdešimties patyrusiųjų pasaulio odontologų, kuriems pirmiesiems buvo patikėta dirbti su šiuo naujausios dantų atkuriamosios implantologijos pasiekimu, buvo pakviestas ir Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ ilgametis vadovas, patyręs odontologas-implantologas Mindaugas Gaučys.

Kainuojanti mažiau už alternatyvius sprendimus, patvari ir ilgalaikė „Trefoil“ dantų implantavimo metodika atveria galimybes vieno apsilankymo pas odontologą metu atkurti visus apatinio žandikaulio dantis tūkstančiams žmonių, anksčiau negalėjusiems sau to leisti dėl beveik 2 k. aukštesnės kainos ir imlios laikui kelių mėn. trukmės procedūros.

6–8 val. procedūra už žemesnę kainą

„Trefoil“ karkaso struktūros išskirtinumas

„Trefoil“ karkaso struktūros išskirtinumas

Pasaulyje pripažintos dantų implantų technologijų įmonės „Nobel Biocare“ sukurta „Trefoil“ susideda iš šių pagrindinių komponentų.

„Trefoil“ implantų prisitaikymo problema prie kiekvieno paciento unikalios žandikaulio formos sprendžiama specialiomis prisitaikančiomis jungtimis, savaime kompensuojančiomis vertikalų, horizontalų ir kampinį žandikaulio formos neatitikimą teorinei „idealiai“ implantavimo pozicijai. Kitaip tariant, - sistemos implantai prie individualios žandikaulio formos prisitaiko visomis kryptimis patys.

Danties implanto pasvirimo kampo savaiminis prisitaikymas prie žandikaulio

Danties implanto pasvirimo kampo savaiminis prisitaikymas prie žandikaulio.

Danties implanto savaiminis prisitaikymas prie žandikaulio lanko horizontalia kryptimi

Danties implanto savaiminis prisitaikymas prie žandikaulio lanko horizontalia kryptimi.

Danties implanto savaiminis prisitaikymas prie žandikaulio lanko vertikalia kryptimi

Danties implanto savaiminis prisitaikymas prie žandikaulio lanko vertikalia kryptimi.

Kaip sumažėja beveik perpus kaina ir 6-8 mėn. procedūra telpa į 6-8 val.?

Ligšiolinėse dantų implantavimo procedūrose daugiausia laiko užima ir didžiausią kainos dalį sudaro dantų protezų gamyba. Kiekvieno žmogaus žandikaulio forma yra unikali, todėl dantų implantus reikėdavo gaminti pagal specialų užsakymą būtent konkrečiam pacientui.

Dar daugiau, - implantuojant dantis į bedančius žandikaulius kitomis metodikomis, reikia laikinų dantų vainikėlių arba jų tilto, Nuolatiniai dantų protezai būdavo tvirtinami tik sulaukus, kol dantų implantai suaugs su žandikaulio kaulu. Laikinais dantų protezais tekdavo naudotis net kelis mėnesius. Gamybos pagal individualius užsakymus savikaina, be abejo, yra didesnė, ir kiekvienu atveju tenka laukti, kol protezas bus pagamintas.

6–8 val. procedūra už žemesnę kainą

Kol sriegiami dantų implantai, dantų technikas atlieka iš anksto pagamintos bazinės vainikėlių dalies apdailą, atitinkančią kiekvieno paciento individualų dantų dydį ir formą pagal paciento dantų atspaudą.

6–8 val. procedūra už žemesnę kainą

Patvarus ir estetiškas balto cirkonio ir akrilo nuolatinių dantų lankas tvirtinamas ant 3-jų dantų implantų implantavimo metu tą pačią dieną.

„Trefoil“ dantų implantų karkasas ir vainikėlių bazinė dalis gali būti gaminamas iš anksto. Dantų vainikėlių standartinė bazinė dalis gaminama iš labai tvirto balto cirkonio, o estetinės akrilo apdailos dėka suformuojamas reikiamas dantų dydis ir forma kiekvienu individualiu atveju, kol pacientas dar sėdi odontologo kėdėje, ir atliekama implantavimo procedūra.

Todėl „Trefoil“ metodikos dėka nuolatiniai dantys tvirtinami vieno ir to paties apsilankymo pas odontologą metu. Tai tikra atgaiva pacientui, nes nereikia lankytis, kol laikini dirbtiniai dantys pakeičiami nuolatiniais.